BU NE PERİZ BU NE LAHANA ?

Linkedin'de Paylaş

Ücretsiz seri ilan ver

 UEFA , Fenerbahçe 'nin Şampiyonlar Ligi ön elemesine katılabileceğine dair davet yazısını Türkiye Futbol Federasyonu 'na  gönderdi.
SON KARAR DİSİPLİN KOMİTESİNİN
Yargı süreci UEFA Disiplin Komitesi'nin vereceği kararla sonuçlanacak. Disiplin komitesi ya Fenerbahçe 'ye bir ceza verecek ya da aklayarak, son noktayı koyacak. En son karar ön eleme maçları öncesinde de alınabilir veya daha sonra da açıklanabilir.

SION ÖRNEĞİ VAR
UEFA , geçtiğimiz sezonda cezalı oyuncuları oynattığı sebebiyle İsviçre 'nin FC Sion takımını  Avrupa Ligi'nden ihraç ederek yerine İskoçya'nın Celtic takımını almıştı.

ERZİK: BU İŞ BİTTİ
Sion örneğine rağmen UEFA'nın dün aldığı kararı bozmayacağı ve Fenerbahçe'nin tüm şike suçlarından aklandığı gelen haberler arasında. UEFA 1. Asbaşkanı Şenes Erzik'in dün yaptığı açıklamada Şike sürecinin bittiğini, Türk Futbolu ve Fenerbahçe camiasına hayırlı olmasını temenni etmişti.

AZİZ YILDIRIM NEDEN İÇERİDE
İlk olarak Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'nun aldığı 'Şike sahaya yansımamıştır. Şike yoktur' kararının ardından UEFA'nın da bu yönde karar almasının ardından gözler 3 Temmuz'dan beridir Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'a çevrildi. Madem şike ve teşvik sahaya yansımadı hem TFF hem de UEFA bu yönde karar aldı. Peki Aziz Yıldırım neden hala şikeden içeride yatıyor.Benzer YazılarYazıya yapılan yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.
İlk yorum yazan siz olmak ister misiniz ?

Sen de yorum yap!

Copyright © 2012 | E-Sanal.Com Tüm Hakkı Saklıdır. | Hiçbir Makale İzinsiz Kopyalanamaz. E-sanal.com "Bilgi Paylaştıkça Güzel" sözüyle hareket etmektedir.. Oyun - Haber